Třídy

Pravidelnými opravami a úpravami, které jsou prováděny ve spolupráci s Magistrátem města Kladna a sponzorskými dary rodičů, dochází k postupnému zkvalitňování interiéru školy.

Ve třídách máme nový nábytek, nová lehátka, v šatně nové šatní skříňky.

V průběhu roku 2014 byla provedena rekonstrukce přípravné místnosti v kuchyni a zakoupena škrabka na brambory. Kuchyně byla vybavena novým sporákem a myčkou na nádobí. V roce 2016 proběhla rekonstrukce hlavní části kuchyně, kde se položila nová dlažba, nové obklady a vybavila moderní kuchyňskou linkou. V prádelně došlo k novému obložení a k vybudování sprchového koutu.

V říjnu 2014 byla dokončena rekonstrukce jídelny. V roce 2016 proběhla rekonstrukce sociálního zařízení, kdy se navýšil počet WC mís a umyvadel. V umývárnách byly zavěšeny zásobníky na papírové ručníky.

I. třída JAHŮDKY Paní vedoucí učitelka: Radmila Neumanová
Třídu navštěvují děti 3-4 leté Paní učitelka: Blanka Burianová, Dagmar Emingerová
   
II. třída BORŮVKY Paní vedoucí učitelka: Radmila Neumanová
Třídu navštěvují děti 5-6 leté Paní učitelka: Hana Voženílková
   
TĚLOCVIČNA Pohybové aktivity
  Hudební aktivity
  Odpolední spánek, relaxace

Pro budoucí prvňáčky

Před samotným zápisem do první třídy můžete prostudovat e-book, zabývající se problematikou předškoláků. Pár slov jeho autorky: "Věřím, že Vám přinese hodně prospěšných rad. Z Vašeho předškoláka se dříve či později stane prvňáček. Je to velká změna pro dítě i pro rodiče. Více než 30 stran tohoto e-booku Vám přiblíží problematiku školní zralosti. Můžete se včas a v klidu seznámit s celým obsahem. Využít získané vědomosti ve prospěch právě Vašeho dítěte. „Informovaný rodič je chápající a podporující rodič“. Informace Vám přinese právě tento e-book (formát PDF). Pak už to bude na Vás. Příjemné čtení přeje Hana Otevřelová"

Do borůvkové třídy chodí většinou předškolní děti, a tak se obsluhují sami. U jídla používají příbor.

V jahůdkové třídě, kde jsou mladší děti ,se snažíme je postupně  učit samostatnosti. (oblékání, hygiena)

Desatero pro rodiče (formát PDF)