Úspěšné tažení pokračuje!

25. 05. 2021
rrdzh32304_____medaile

Nedávno jsme na našich webových stránkách psali o úspěchu žáků naší školy v úvodním kole mezinárodní přírodopisné soutěži YPEF. Tým ze 6. A ve složení Daniela Ludvíková, Matyáš Tlustý a Tadeáš Kettner postoupil do druhého kola soutěže, kde se proti sobě postavila nejúspěšnější družstva z Prahy a středních Čech.
Pohled do výsledkové listiny druhého kola nás všechny doslova šokoval! Prvních jedenáct míst obsadily týmy ze známých pražských gymnázií – s jedinou výjimkou. Naši šesťáci skončili třetí! V disciplíně poznávačka dokonce získali plný počet bodů, což se povedlo už jen družstvu z Gymnázia J. Heyrovského. Celkem ztratilo družstvo z naší školy pouhé dva body.
Matyášovi, Daniele a Tadeášovi patří veliké uznání za jejich úspěch a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. S přihlédnutím také k dalším úspěchům našich žáků z nedávné minulosti se ukazuje, že pokud se sejdou šikovné děti a dobří učitelé na škole s příjemnou rodinnou atmosférou a důrazem na kvalitní vzdělávání, může i běžná „základka“ směle konkurovat nejlepším výběrovým školám.